KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 15229496
nr 1522 9496
Gerald Steffe
(f. 1939), Sverige
Etsningar, 5 st, Yttermått inklusive ram: 30x36 ca. Signerad
Gerald Steffe, född 1939 i Österrike, målare och grafiker, bosatt i Stockholm.
Utrop:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:32:56
Gerald Steffe
Läs mer om Gerald Steffe